youtube-kanalindan-para-kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Youtube Kanalından Para Kazanmak

Bildiğiniz üzere artık youtube kanalından para kazanmak mümkündür. Google’nin servisi olan youtube son yıl içerinde baya popüler bir hale gelmiş olup, artık ek gelir veya bütün kazancını evinde oturup video çekerek kazanmak isteyenler tarafından baya ilgi odağı haline gelmiştir. Fakat youtube üzerinde bir heves ile kanal açılıp daha sonra ilgilenilmeyen kanallar ve açılan sadece para kazanmaya odaklı spam kanallar yüzünden youtube kısa bir süre önce yenilik getirmiştir. Artık youtube üzerinde 10.000 (onbin) izlemesi olmayan youtuberlar kanal açtıktan sonra atılan toplam video izlenmesi bu limite gelmeden kanallarında para kazanmayı aktif hale getiremiyorlar. Youtube tarafından alınan bu önlem aslında güzel bir şey olsa da bazı kullanıcılar bundan şuanda şikayetçiler.

Youtube üzerinde kanal açtıktan sonra kanal ayarlarından kazanç sekmesine basarak kazancınızı aktif edebilirsiniz. Kazanç beklemeye alınarak sizlere sunulan 10.000 (onbin) toplam izlemeye ulaştığınızda youtube tarafından sizlere bilgi maili gönderilerek kanalınızın para kazanmaya açıldığını görebileceksiniz. Fakat bu izleme limitine ulaşmak çokta basit olmadığı gibi belki bu süre zarfında izlenmeden çok para kazanabilecek seniz bile bu kazanç boşa gidecektir. Fakat sitemiz üzerinden youtube izlenme satın alarak hemen attığınız bir videoya bu izlenmelerin gönderilmesini sağlayarak kanalınızın bir gün içinde kazanca açılmasını sağlayabilirsiniz.

Muhtemelen yazın süreler zarfında youtube tarafına yenilikler gelmeye devam edilecek ve özgün çalışma yapmadan spam çalışmalar ile kazanılan haksız kazancın önüne de geçilmiş olunacaktır. Abone ve izlenmenin önemli olduğu gibi youtube üzerinden bol kazanç elde etmek için sizlerde rakiplerinizi geçmek için satın alma işlemlerine başvurabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir