Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Kaydetme

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Kaydetme

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Kaydetme

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Kaydetme

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Kaydetme

Whatsapp’ta paylaşılan hikayeler ekran görüntüsü almadan kaydedebilmeye uygun hale geldiler. Facebook bünyesinde bulunan bütün uygulamalar için hikaye özelliğinin mevcut olarak kullanıcılara sunuluyor olmasıyla birlikte, bazı uygulamalarda yüksek kullanım oranı bazı uygulamalardaysa düşük kullanım oranı bulunuyor. Whatsapp’ta yer alan hikayeler bölümü, kullanıcıların hikaye kaydetme konusunda sıklıkla ekran görüntüsü aracı tercih ettikleri bölüm oluyor. Sadece fotoğrafları değil aynı zamanda videoları da kaydedebilmek için tercih edilebilecek daha iyi yöntem sayesinde, ekran görüntüsü almadan Whatsapp hikayeleri kaydedebilmek mümkün hale geliyor.

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsü Almadan Nasıl Kaydedilir?

Whatsapp hikayelerini ekran görüntüsü olmadan kaydedebilmek için öncelikle kaydedilmesi istenilen durum açılıyor ve yüklenmesi için belirli zaman boyunca bekleniyor.

Status Saver For WhatsApp uygulaması indirilerek, uygulamaya giriş yapılır.

Uygulamaya girişin ardından hikayeler görüntü ve video başlıkları altında görüntülenebiliyor. Ne tür hikayeye bakılmak istenildiği seçilerek, istenilen özelliğe sahip olan hikaye indirilebiliyor.

İndirilen fotoğraf veya videoyu bulmak için, yönetici uygulaması açılıyor. Dosyalarım seçeneği içerisinde WhatsApp / Media yolu takip ediliyor. Klasör seçeneklerine dokunulmasının ardından Gizli dosyaları göster seçeneğinde kutu onaylanıyor.

Gerekli işlemlerin yapılmasının ardından .Statuses adlı klasör görülebiliyor.

Whatsapp Hikayeleri Ekran Görüntüsüz Kaydetmenin Avantajları

Whatsapp’ta paylaşılan hikayeleri ekran görüntüsü almadan kaydedebilmenin beraberinde getirdiği pek çok avantaj bulunuyor. Sunulan özel uygulama sayesinde sadece fotoğrafların değil aynı zamanda videoların da kaydedilebiliyor olması pratik bir kullanım sağlıyor. Ekran görüntüsü seçeneğinden video kaydedebilmenin mümkün olmaması sayesinde bazı durumlar silinene dek kaçırılabiliyorlar.

Ekran görüntüsü olmadan Whatsapp hikayeleri kaydedebilmek beraberinde hızlı olmayı getiriyor. Vakit kaybı yaşamadan kolaylıkla gerekli yollar takip edilerek ekran görüntüsü alınabiliyor olması sayesinde işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilme olanağına sahip oluyorlar.

İstenilen her zaman uygulamaya giriş yapılabilmesi mümkün olduğundan dolayı, pratik kullanım sürekli olarak sağlanmış oluyor.

Whatsapp’ta uygulamayla beraber kaydetme işlemi yapıldığında, hikayeyi paylaşmış olan kullanıcıya herhangi bir bildirim gitmiyor. Whatsapp kuralları ve var olan sözleşme gereğince, gizlilik esas alınarak uygulama sadece kayıt işlemini gerçekleştiriyor ve akıllı telefonun depolama alanına istenilen hikayeyi kaydediyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir