takipci-satin-aldigim-zaman-beni-kimler-takip-edecek

Takipçi Satın Aldığım Zaman Beni Kimler Takip Edecek ?

Merhaba bugün sizlere instagram takipçi satın aldığınız zaman takip eden kullanıcıların kim olduğundan bahsedeceğiz. Instagram kullanıyor fakat hedef kitlenizi geliştirmek istiyorsunuz, fakat takipçi satın aldığınız zaman sizleri kim takip edecek isteyerek mi veya bilerek mi takip ediyor, niye takip ediyor konusunu detaylı bir şekilde anlatacağız.

Bildiğiniz gibi herkes takipçi almak yerine kimi kullanıcılar instagram üzerinde takipçi arttırmak için bazı program veya uygulamalara başvururlar. Bu uygulamalar ile günlük belirli miktarda takipçi kazanırlar veya beğeni kazanırlar. Fakat bu programların çoğu hesaplarınıza zarar verebilir. Zarardan kasıt instagram tarafından hesabınız kapatılabilir, kullandığınız programı yapan kişi art niyetli olup sizin hesabınızı ele geçirebilir veya gereksiz yere durmadan takip ettiğiniz kişi sayıları artar ve bunlarla başa çıkamazsınız.

Fakat bizlerin kendimize ait olan ve kullanıcıların güvenle kullandıkları yazılımlarımız var. Böylece günlük ücretsiz 100 – 300 arası ücretsiz takipçi kazanmak için programımızı kullanıp bedel ödemeyen kullanıcılar, uygulama sözleşmesindeki başka kullanıcıları takip edeceğini kabul ettiğinden dolayı, instagram takipçi satın aldığınızda sizleri takip etmiş olurlar.

Buda şu demektir; ücretsiz kullandıkları programa her hangi bir bedel ödemeden sahip oldukları için başka kullanıcıları takip edeceklerdir. Bu sayede sizlerde takipçi satın aldığınız zaman son 1 saat içinde sistemde aktif olan kullanıcıları, satın aldığınız limit dahilinde kendi hesabınıza takip etmeye göndermiş olduğunuz anlamına gelir.

Bu sayede %100 son 1 saat içinde aktif olan gerçek ve türk takipçiler sayesinde hesabınız takip edilmiş olup, organik hedef kitlenizi dahada arttırmış olacaksınız. Sizi takip eden kullanıcılar sistem tarafından gönderildiğinden karışık olarak gönderilir. Sizi takip eden kişiler kimi takip ettiğini bilmeden takip ettiğinden dolayı Türk ve aktif gerçek takipçiler de hesabınız ve paylaşımlarınız ile ilgili olarak takip sonrası sizi istemeyenler takipten çıkaracak ve takipçi sayınızda düşme olacaktır.

Fakat bot takipçi satın aldığınız zaman düşme olmaz bot takipçiler size özel açılır, profil resmi ve bilgileri doldurulur, hesapta paylaşım yapılarak gerekli onaylamaları yapılıp sizleri takibe gönderilir. Zahmetli ve pahalı olsa da düşüş olmaz takipçi sayınız hep fazla gözükür. Fakat herhangi bir etkileşimde bulunmazlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir