Aldığım Takipçiler Fotoğraflarımı Beğenirler Mi?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler
Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınızı beğenebilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınızı beğenmezler.

Aldığım Takipçiler Yorum Yazarlar Mı?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler
Evet, satın aldığınız gerçek Türk ve yabancı takipçiler fotoğraflarınıza yorum yapabilirler çünkü bu takipçiler gerçek kullanıcılardan oluşur.

Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak sanal pasif hesaplar olduklarından fotoğraflarınıza yorum yapmazlar.

Takipçi Alırken Instagram Şifremi Istiyor Musunuz?

Hayır, takipçi ve beğeni satın aldığınızda sizden hiçbir koşulda Instagram şifreniz istenmez. Bu işlem için şifrenize gerek yoktur instagram kullanıcı adınız yeterlidir.

Belirli Bir Şehir, Cinsiyet Veya Kriter Seçebilir Miyim?

Gerçek Türk Takipçiler
Evet, gerçek Türk takipçi satın alırken bayan takipçi seçimi yapabilirsiniz.

Yabancı Gerçek ve Bot Takipçiler
Hayır, yabancı gerçek ve bot takipçiler dünya genelinden karışık profillerden oluşmaktadır. Yaş, cinsiyet veya konum filtrelemesi mevcut değildir.

Gönderdiğiniz Takipçiler Gerçek Mi?

Gerçek Türk ve Yabancı Takipçiler
Evet, gerçek Türk ve yabancı takipçiler tamamen gerçek kullanıcılardan oluşur. İstemeyen takipten vazgeçebilir kaç kişinin takipten çıkacağının bir garantisi yoktur.

Yabancı Bot Takipçiler
Hayır, yabancı bot takipçilerin kendi profil fotoğrafları ve paylaşmış oldukları fotoğrafları vardır ve gerçek görünümüne sahiptirler ancak gerçek kullanıcı değildirler.

Satın Aldığım Gerçek Takipçiler Takipten Çıkabilirmi ?

Merhaba gerçek aktif Türk ve Yabancı olarak satın aldığınız takipçiler gerçek kullanıcı olduklarından sizi takip ettikten sonra hesabınız veya paylaşım kalitenize göre sizi takipten vazgeçebilirler. Satın aldığınız ürünlerde hiçbir şekilde sonradan telafi yoktur. Satın aldığınız miktar kadar gönderilir ve aktif satın alınan takipçilerde takipçilerin, takipten çıkabileceğini bilerek satın alır ve kabul edersiniz. Takibi bırakmayan takipçi istiyorsanız bot takipçi alabilir ve açıklamayı okuyabilirsiniz.