instagramda-takip-etmeyen-kisileri-bulmak

Instagram’da Takip Etmeyen Kişileri Bulmak

Instagram’da Takip Etmeyen Kişileri Bulmak

Bildiğiniz gibi çoğumuz instagram’da sadece vakit geçirmek yerine hesabımızı büyütmeye çalışıyoruz. Bunun için genelde insanları takip ediyor ve bizi geri takip etmeyen kişileri geri çıkarıyoruz. Bu sayede karşılıklı etkileşim ile hızlıca hesabımız gelişiyor. Fakat bazen sizin takip ettiğiniz kişiler siz onları takip etseniz bile sizi geri takibe dönmüyorlar bu sadece takip ettiğiniz takipçi limitiniz sona geldiğinde de artık insanları takip edemiyorsunuz. Sizi takipçi etmeyen kişileri bularak bu kişileri takipten çıkararak takipçi limitinizi arttırıp sadece sizi takip eden insanlara ulaşabilmeniz içinde tek tek kişilerin profillerine girip sizi takip edip etmediklerine bakmanız imkansız neredeyse imkansız gibidir. Bütün takip ettiğiniz kişileri takipten çıkarırsanız da bu sefer onlarda sizi takipten çıkarabileceklerinden dolayı etkileşimleriniz azalacaktır.

Bizimde kullandığımız ve önerebileceğimiz bir siteyi sizinle paylaşacağız fakat kullanmak sizin sorumluluğunuzda olup oluşabilecek herhangi bir problemde sitemiz sorumlu değil tamamen sorumluluğu siz kabul etmiş olursunuz.

Aşağıdaki siteye girerek kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapıp üst menüden takip etmeyenler kısmına basıp biraz bekleyerek sizi takip etmeyen kişileri bulup takipten kolayca çıkarabilirsiniz.

Websitesi : https://www.panelinsta.com/

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir