instagrama-bilgisayardan-giris-yapmak

Instagram’a Bilgisayardan Giriş Yapmak

Instagram’a Bilgisayardan Giriş Yapmak

Çağımızın neredeyse en popüler uygulaması instagram milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Güzel bir sanal albüm oluşturma platformu olan bu paylaşım aracı ile unutulmaz anlarınızı fotoğraflayıp, yükleyerek kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Anlık hikâye ekleme özelliği sayesinde bir günlük süre tamamlandığında kaybolmasını istediğiniz resimleri ya da videoları da takipçilerinize aktarabilirsiniz. Sürekli yenilenen özellikleri ile kısa sürede en fazla kullanılan sosyal medya aracı olan instagram’a akıllı cihazlar ile her an ve her yerde ulaşabilme olanağı vardır. Bunun yanı sıra tabletlere de indirebilme imkânı sunuluyor. Ayrıca arama motoru üzerinden bilgisayardan giriş yapma şansınız da bulunuyor.

Her An Ulaşabileceğiniz Uygulama

Telefonların şarj sorunları yüzünden ne yazık ki her zaman istediğimiz gibi kullanamıyoruz. Bu sebeple ihtiyacımız olduğu zamanlarda akıllı cihazlardan ulaşamadığımız uygulamalara bilgisayardan erişim sağlayabilmek çok güzel bir fırsattır. İnstagramın gelişen yenilikleri ile neredeyse günün büyük bir bölümünde aktif olarak kullanılıyor. Takipçiler ile paylaşılan resimlerin sürekli güncellenmesi hesabı daha aktif kılarak keyif veriyor. Resim filtreleri sayesinde istenilen ayarlarda daha güzel görünüm sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra konum bildirme özelliği üzerinden hikâyenizin, fotoğrafınızın ya da videolarınızın nerede çekildiğini belirtmek mümkün oluyor. İnstagram da birçok ünlü kişi de sürekli günlük hayatlarından kesitler paylaşıyor. Bu sayede hayran kitleleri tarafından sürekli takip edilerek gündemde kalıyorlar. Ünlüler dışında instagram sayesinde fenomen olan kişilerde yüksek oranda takipçi kitlesine sahip. Bu insanlar sürekli olarak paylaşımda bulunarak fenomen kişiliklerini koruyorlar. Bu sayede ünü dünya üzerinde duyulan popüler olmuş kişi sayısı oldukça artmaya başladı. Yaz aylarının gelmesi ile insanlar tatil anılarını bu platform sayesinde tanıdıklarına aktarıyor. Eğlenceli vakitlere herkesin dahil olmasını sağlayan birbirinden güzel görüntüler ve videolar bahsedilen sanal dünya da yerini alıyor. Özel anların diğer kişiler tarafından da görülmesini isteyenler için en güzel sistem bu şekilde paylaşım yapmaktır. Bu sayede insanlar farklı fikirler edinebiliyor.

Kurumsal Hesaplar İlgi Çekiyor

Instagram sayesinde birçok firma kurumsal hesap yönetiyor. Kurdukları hesaplar sayesinde ürün tanıtanlar ve online satış gerçekleştiren şirket sayısı giderek çoğalıyor. Kurumsal hesaplara verilen reklamlar sayesinde birbirlerini takipçilerine duyuran sayfalar kısa sürede herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Normale oranla daha hızlı bir şekilde takipçi sayısı artan bu sayfalarda duyuru yapmak da kolaylıkla sağlanıyor. Ayrıca yeni ürünlerin bu sayede tanıtılması da çok basit oluyor. Yeni çıkan herhangi bir ürün normal internet sitelerinde yer alan reklamlardan daha hızlı bir şekilde sosyal dünyada yayılıyor. Kurumsal hesapların ve kişisel hesapların yanı sıra topluluk için kurulan söz ve ilgi çekici görsel paylaşımında bulunan kişiler de mevcut. Eğlenceli vakit geçirmeye neden olduğu için bu hesaplar herkes tarafından beğeni topluyor. Sanal âlemin günden güne genişlemesi ile insanlar daha fazla vakitlerini internette harcamaya başladı. İletişim ve haberleşme adına gelişen her türlü adım internetin hızı sayesinde çok çabuk yaygınlaşıyor. Kullanıcılar yeni bir uygulama çıktığında merak içerisinde hemen telefonlara ya da tabletlere yükleyerek keşfetmeye başlıyorlar. Uygulamaların basit kullanımı sayesinde yediden yetmişe bütün kullanıcılar kolayca çözüyor. Günümüzde birçok eş değer sosyal medya aracı olmasına rağmen instagram aralarında en fazla kullanılanlardan birisidir. Kısa süre önce eklenen canlı yayın özelliği ile unutulmayacak anların paylaşılmasına olanak sağlayarak herkesin bu yayınları izlemesini sağlıyor. Eskiden bir seferde tek bir fotoğraf paylaşımı yapılırken artık aynı anda birden fazla resim eklenebiliyor. Bilgisayardan giriş yapılabiliyor olması sayesinde resimler daha büyük şekilde görünebiliyor. Ayrıca bilgisayara kolayca resimleri almak da mümkün oluyor. Bazı fotoğrafların bilgisayardan telefona aktarımı zor oluyor. Bu tarz paylaşımları yapabilmekte bu sayede kolay oluyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir