instagram-sifremi-unuttum-ne-yapabilirim

Instagram Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim ?

instagram Şifremi Unuttum Nasıl Değiştirebilirim?

Dünyada en çok kullanılan sosyal platformların başında İnstagram gelmektedir. Bildiğiniz gibi Instagram fotoğraf ve video paylaşımına izin veren bir mecradır. Son derece farklı bir yapısı bulunmaktadır. Her zaman için birçok insanın etkileşim halinde olmasını sağlayan, marka bilinirliğini artıran ve kişilerin daha popüler hale gelmesine yarayan bir mecradır. Peki siz de sıklıkla kullanıyor musunuz? Eğer ki kullanıyorsanız ve bir de şifrenizi unuttuysanız, kesinlikle bu yazıyı sonuna kadar okumalısınız. Çoğu insanın sorunlarından biri olan İnstagram şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim sorusu gerçekten farklı cevaplara sahiptir. Peki ama bu sorunun yanıtlarını siz de merak ediyor musunuz? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız, yazınızın devam bölümünü okuyabilirsiniz.

İnstagram Şifresi Nasıl Değiştirilir

Son derece popüler bir sosyal platform olan İnstagram, oldukça değişik bir yapıya sahiptir. Telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden giriş yapmaya olanak tanımaktadır. Peki ama şifrenizi buradan nasıl değiştirebilirsiniz? Tabii ki de önce siteye girmeli ve daha sonrasında giriş aşamasına gelmelisiniz. Giriş yap butonlarına tıkladıktan sonra karşınıza kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız gereken bölüm gelecektir. Buradan şifre kısmında yer alan unuttun mu seçeneğine tıklamalısınız. Ardından karşınıza yeni bir ekran gelecektir. Burada e-posta veya kullanıcı adınızı yazmanız gerektiği söylenmektedir. Onu da yazdıktan sonra hemen aşağıda güvenlik kodu bulunmaktadır. Doğru ve tam anlamıyla doldurduktan sonra şifreyi yenile seçeneği karşınıza gelecektir.

Şifreyi yenile butonlarına bastıktan sonra kayıt olduğunuz maile şifre değiştirme postası gönderilecektir. Bundan sonra mailinizi açacak ve gelen postaya tıklayacaksınız. Mail gereksiz kutusuna ya da tanıtım bölümüne gelebilir. Onu bulduktan sonra reset password düğmesine basacak ve ilgili sayfaya gideceksiniz. Daha sonrasında yeni şifre oluşturmanız için bir pencere sizleri karşılayacaktır. Buraya yeni oluşturmak istediğiniz şifrenizi iki kez yazacaksınız. Daha sonrasında şifreyi yenile seçeneğine tıklayacak ve girişinizi yeni almış olduğunuz şifreniz ile yapacaksınız. Bu şekilde değişim işlemini de tamamlamış olacaksınız.

Her Cihazdan Şifre Değiştirilebilir

İnstagram hesabınızın şifresini hatırlamıyorsunuz ve bu hesabınızı geri almak istiyorsunuz, öyle mi? Yanınızda bilgisayarınız yok ve siz telefondan bu işlemi yapmak istiyorsunuz. O zaman hangi cihaz yanınızda ise onunla mobil uygulamaya girebilir ya da doğrudan siteden bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Marka bilinirliği açısından son derece önemli olan İnstagram size pek çok şey katabilir. Örneğin potansiyel müşterilerinize ulaşmak istiyorsunuz ve bunun için canlı bir alan arıyorsunuz. Tam anlamıyla Instagram kullanmak etkili olacaktır.

Sosyal platformları en işlek bir caddede işletmeniz bulunuyormuş gibi düşünebilirsiniz. İnsanların her gün hareketli oldukları, birbirleriyle etkileşimde bulundukları bir alandır. Burada sponsorlu reklam hizmeti almak gerçekten pahalı olabilmektedir. Doğal yollar ile hesabınızı büyütmeye çalışmak sizi gerçekten zorlayabilir. Bu nedenle kesinlikle doğru bir adresten hizmet alabilirsiniz. Bunun için güvenilirliğinden emin olduğunuz noktaları seçebilirsiniz. Kesinlikle burası sizin işinize yarayacak bir yerdir. En uygun fiyatlardan istediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz.

Takipçi Hizmetinde Dev Kampanya

Satın aldığınız bu takipçiler sizlerin isteği doğrultusunda birçok milliyetten olabileceği gibi tamamı Türk kullanıcıda olabilecek. En çok istediğiniz şey sizleri birçok kişinin takip etmesi ise işte size çözüm. Artık fenomen bile olabileceksiniz. Bu andan itibaren profilinizi nasıl kullanmak istediğinizde yine size kalmış. Verilen takipçiler karşısında kimsenin istediğini yapmak zorunda da değilsiniz. Öncesinde olduğu gibi profilinize tamamen siz hâkim olacak, istediğiniz gönderiler size verilen takipçilerin beğenisine sunabileceksiniz. Hatta rutin kullanımlarından sonra sayfanızı çeşitlendirmekte tamamen sizin elinizde. Profilinizi hemen satış sayfasına da dönüştürebilirsiniz. Böylelikle normalde paylaşacağınız şey ne olursa olsun sadece birkaç kişiye ulaşırken, aldığınız takipçi sayısına göre artık yüzlerce kişiye ulaşacak. Buda siz profilinizde ne paylaşır olursanız olun bunu gören yüzlerce kişinin sayısını değiştirmeyecek. Anlayacağınız gibi size sunulan bu hizmetten nasıl faydalanmak istediğiniz tamamen size kalmış bir durum. Saydığımız bu bütün ayrıcalıklara ulaşmak hiçte zor değil. Hatta düşündüğünüz kadar pahalıda değil.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir