instagram-e-postami-bilmiyorum-nasil-ogrenebilirim

Instagram E-postamı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim ?

Instagram E-postamı Bilmiyorum Nasıl Öğrenebilirim?

İnsanların yoğunluk gösterdiği ve kullanmaktan memnun kaldığı sosyal platformlar arasında en başlarda İnstagram gelmektedir. Bildiğiniz gibi milyonlarca kişi İnstagram kullanmak ve gerçekten ciddi anlamda büyüme kaydetmektedirler. Herhangi bir ürünün satışı yapan sayfalardan kendi markasını ya da işletmesini tanıtmaya uğraşan kişilere kadar pek çok farklı profil burada yer almaktadır. Peki siz de etkin olarak kullanıyor musunuz? Yoksa aktif olarak kullandığınız hesabınızın e-posta adresini mi unuttunuz? Eğer böyle bir sorun bulunuyorsa, bu yazıyı sonuna dek okumalısınız. Artık çok daha mantıklı ve kolay biçimde e-posta adresinizi öğrenebileceksiniz.

İnstagram hesabınıza giriş yapmak için kullanmış olduğunuz e-posta adresini bilmiyor musunuz? Eğer hatırlamıyorsanız ve siz de İnstagram e-postamı bilmiyorum nasıl öğrenebilirim diye yakınıyorsanız, bu yazıda anlattıklarımızın tam anlamıyla işe yarayacağını söylemeliyiz. Kesinlikle istediğiniz gibi mail adresinizi öğrenebileceksiniz.

İnstagram E-Posta Adresi Öğrenme

Hesabınıza ait olan e-posta adresini öğrenmek istiyorsanız, öncelikli olarak hemen giriş yapmak için siteye gitmelisiniz. Dilerseniz mobil uygulama üzerinden de bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kaydolurken mail adresinizi vermek zorundasınız. Bu noktadan sonra hemen giriş yap butonlarına tıklamalı ve daha sonra şifremi unuttum kısmına gelmelisiniz. Ardından kullanıcı adınızı yazmalı ve orada yer alan güvenlik kodunu doldurmalısınız. Daha sonrasında sizlere bir bilgilendirme ekranı çıkacaktır. Şifre yenileme iletiniz, yer alan mailinize gönderildi şeklinde bir ibare çıkacaktır. Burada mail adresini çıkacaktır. Artık buradaki mail ile hemen girişinizi yapabilirsiniz.

Mail adresinizin şifresini hatırlamıyorsanız, yine ilgili olan hizmet sağlayıcısının sitesine girebilir ve buradan şifremi unuttum kısmına gelebilirsiniz. Daha sonrasında gerekli olan aşamaları geçebilir ve siz de şifrenizi öğrenebilirsiniz. Bu şekilde İnstagram hesabınızı tam anlamıyla kontrol altına alabilirsiniz. Peki siz de popüler olmak ya da işletmenizi/markanızı insanlara duyurmak ister misiniz? Eğer bunu isterseniz, hemen şimdi buradan hizmet alabilirsiniz. Takipçi sayısını artırmak ya da beğeni kazanmak artık sizin için çok daha kolay olacaktır. Kesinlikle istediğiniz gibi yolunuza devam edebilecek ve dilediğiniz gibi ekonomik fiyatlardan destek alabileceksiniz. Bundan sonra siz de tam anlamıyla kullanıyor olacaksınız. Peki ama takipçi sayınızı nasıl artırabilirsiniz?

İnstagram Takipçi Sayısı Arttırma

Sosyal medya günlük hayatımızı en çok meşgul eden dallar arasında. Sizde gününüz birçok saatini bu platformlarda geçiriyor olabilirsiniz. Sizlere son zamanlarda oldukça meşhur olan bir tanesinden bahsedeceğiz. Aklınızdan hemen İnstagram geçmiş olabilir ki evet doğru tahmin ettiniz. Bu yazımızda sizlere bu sosyal medyayı artık daha keyifli nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğiz. Bugüne kadar paylaştığınız fotoğrafların az beğenilmesinden veya hiç yorum almamasından şikâyetçi olmuş olabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz sorunların sebebi takipçi sayınızdan kaynaklanıyor. Normal hayatta çok fazla sosyal değilseniz bu sizin sosyal medya hesaplarınıza da yansıyor. Özellikle İnstagram uygulamasında siz bu sorunları yaşarken bazı arkadaşlarınızın bu sorunları yaşamadığını da düşünebilirsiniz. Bu onların günlük hayatta tanıştığı insanların çokluğundan kaynaklanabileceği gibi aslında hiç tanımadığı insanların onları takip etmesinden de kaynaklanabilir. Peki, bu nasıl mümkün? Bizimle tanıştıktan sonra artık sizin içinde mümkün olacak. İnstagram takipçi satın alma adı altında sunduğumuz özellikle sizden bundan sonra çokça takip edileceksiniz. Anlayacağınız üzere artık evden çıkmanıza bile gerek yok. Oturduğunuz yerden takipçi sayınızı yükseltebileceksiniz. Hem de edineceğiniz bu takipçilerin hiçbiri fake hesap olmayacak. Sizce de kulağa hoş gelmiyor mu? Hem sizi takip eden kişileri geri takip etmek zorunda kalmayacak hem de takipçilerinizin gerçek hesap olmasından dolayı bu durumu kimse fark etmeyecek. Hiçbir zahmete katlanmadan sıkıntılarınızda kurtulacaksınız artık. Kimseye fotoğraflarınızı beğenmesi konusunda ricada bulunmak zorunda da kalmayacaksınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir