Görüntülü Cevap Özelliği için Instagram Remix Özelliği

Görüntülü Cevap Özelliği için Instagram Remix Özelliği

Görüntülü Cevap Özelliği için Instagram Remix Özelliği

Görüntülü Cevap Özelliği için Instagram Remix Özelliği

Görüntülü Cevap Özelliği için Instagram Remix Özelliği

Instagram, hikayeler özelliğini getirmesiyle beraber kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırmayı başarmıştı. Hikayeler için yapılan paylaşımları olduğundan daha renkli hale getirmek adına geliştirmelere devam eden Instagram, hikayelere getirdiği yeni güncellemeyle oldukça zengin hikayeler kısmını oluşturmayı başarıyor. Instagram Remix ismiyle geliştirilen yeni özellik sayesinde, kullanıcılar arasındaki etkileşimin daha eğlenceli hale getirilmesi odak nokta olarak alınıyor. Görüntülü cevap özelliğine sahip olan Instagram, Instagram Remix yeniliği sayesinde bu sisteme devrim niteliğinde bir yenilik katıyor.

Instagram Remix ile Kullanıcıları Neler Bekliyor?

Instagram Remix güncellemesi, görsellerin birbirlerine remix edilebilmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılar, arkadaşlarından gelen fotoğraflara veya hikayelere görselle cevap verebilme olanağına Instagram Remix sayesinde sahip oluyorlar. Duyurusu önceden yapılmış olan bir sistem olan Instagram Remix’te çıkartma özelliği en dikkat çekici özellik olarak ön planda yer alıyor. Kullanıcılar, mesajlarına görsel ile cevap verebilme olanağına sahip oldukları gibi, cevapta kullanılan görsel, paylaşıma çıkartma şeklinde ekleniyor. Çıkartmalarla birlikte resimlerin üzerinde istenilen düzenlemelerin gerçekleştirilebiliyor olması sayesinde Instagram daha geniş bir paylaşım ağı oluşturulabilmesine kullanıcıları yönlendiriyor. Cevap verilen gönderinin çıkartmasına metin veya çizim eklenerek, görseller arasında bağlantı oluşturulabiliyor. Yanıtlara eklenebilen çıkartmalar için boyut ayarlaması yapılabiliyor olması sayesinde tamamen kullanıcı odaklı olarak esnek seçenekler Instagram Remix ile mümkün kılınıyor. Ayarlama konusunda kullanıcılara sınırsız bir özgürlük veriliyor olması sayesinde düzenlemeler isteğe bağlı olarak şekillendirilebiliyor.

Instagram Remix Güncellemesiyle Daha Renkli Instagram Deneyimi

Instagram Remix ile birlikte sunulan özellikler sayesinde görseller olduğundan daha renkli bir hava kazanıyor. Oluşturulan yanıtlar, cevap olarak gönderilebileceği gibi arkadaş gruplarına eklenebilme özelliğine de sahip. Instagram Remix özelliklerinin kullanabilmek adına Instagram’ın son sürümüne ihtiyaç duyuluyor. Görüntülü cevap özelliği için Instagram Remix Özelliği kullanımı sayesinde, görüntülü olarak verilen cevaplarda mevcut olan alternatiflerin standart kalmaması büyük bir fark yaratıyor. Paylaşımların daha etkili bir şekilde yapılabilmesini sağlayan yeni güncelleme sayesinde, tekrar oynat seçeneği de mevcut oluyor. Instagram Remix, pek çok kullanıcının beklentisine tam olarak cevap vermeyi başarmış bir yenilik olduğu gibi ilk bakışta özelliklere adapte olabilme avantajını da sunuyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir