bir-telefonda-2-instagram-hesabi-acmak-ve-kullanmak

Bir Telefonda 2 Instagram Hesabı Açmak ve Kullanmak

Bir Telefonda 2 Instagram Hesabı Açmak ve Kullanmak

Milyonlarca insan fenomen olmak, markasını büyütmek ve zaman geçirmek için farklı sosyal mecraları kullanmaktadırlar. Bildiğiniz gibi sosyal mecralar arasında dikkatleri en çok çekenlerin başında İnstagram gelmektedir. Tam anlamıyla farklı bir yapıya sahiptir. Her zaman için kolayca video ve fotoğraf paylaşımına hak tanımaktadır. Peki ama siz de İnstagram kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız ve bazı problemler yaşıyorsanız, kesinlikle bu yazının devamına bakabilirsiniz. Yoksa bir cihazdan 2 İnstagram hesabı kullanmak konusuyla ilgili sıkıntılarınız mı var? O zaman daha fazla beklemeden hemen şimdi bu yazıyı inceleyebilir ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İki Farklı İnstagram Hesabı Kullanmak

Aktif olarak iki farklı İnstagram hesabı mı kullanıyorsunuz? O zaman kesinlikle bilmelisiniz ki oldukça dikkatli olmalısınız. Kesinlikle bazı problemler yaşanabilir. Örneğin bir işletmenize ait olan hesabı diğer hesaplar ile karıştırabilir ve bazı aksaklılara sebebiyet verebilirsiniz. Öncelikli olarak bir telefondan ya da herhangi bir cihazdan 2 hesap kullanabilirsiniz. Hesap ekleme butonlarını kullanarak bunu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En başta söylemeliyiz ki ciddi anlamda bu kolaylık sağlamaktadır. Tek tıklama ile istediğiniz hesaplar arası geçiş gerçekleştirebilirsiniz. Bundan sonra istediğiniz gibi kısa yoldan hesaplarınızı kontrol edebileceksiniz. Daima beklentileriniz yerine gelecek ve siz de avantaj sahibi olacaksınız. Peki hesapların birbirine karışması gibi bir durum söz konusu mudur? Bu konu hakkında ne biliyorsunuz? Eğer böyle bir sorunuz bulunuyorsa, hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz.

İnstagram Hesapları Karıştı Sorunu

Binlerce kişinin sitemi olarak ön plana çıkan İnstagram hesapları karıştı sorunu size de zahmet verebilir. Örneğin telefonunuzda 2 adet hesap kullanıyor olabilirsiniz. Herhangi birinde vakit geçirirken diğerinde size başka hesabınızı gösterebilir. Aynı zamanda herhangi bir hesabınızı kullanırken kullanmadığınız diğer hesabınızda yer alan takipçilerinize otomatik olarak mesaj gönderilebilir. Diğer hesap ile aktif bir şekilde rol almaktadır şeklinde bildirimler olabilir. Bunlara sebebiyet vermemek için hesapları birbirleriyle ilişkilendirmemeniz gerekir. Kesinlikle sorunsuz bir şekilde kullanmak isterseniz bu konuya özen göstermelisiniz.

İnstagram Hesaplarını İlişkilendirmek

Sahibi olduğunuz farklı İnstagram hesaplarını birbirleriyle ilişkilendirdiğiniz zaman ciddi anlamda karışıklık yaşayabilirsiniz. Kullanıcılarınız sizlere farklı şekillerde erişim sağlayabilirler. Ayrıca gerçek kimliğiniz de ortaya çıkabilir. Bu nedenle giriş yaptıktan sonra farklı bir hesabı kullanırken ilişkilendirmemeye özen göstermelisiniz. Burada giriş bölümünde tamamen bir hesabınızı kapatmalı ve diğeri ile o şekilde girmelisiniz. Bu da sorunları ortadan kaldıracaktır. Her zaman avantajlı olacak ve istediğiniz gibi yolunuza devam edebileceksiniz. Bundan sonra beklediğiniz gibi karışıklık yaşamadan hizmet alabileceğinize emin olabilirsiniz. Takipçi sayısını üst seviyelere çıkarmak için birbirinden farklı özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca beğeni sayısını üst seviyelere çıkararak dilediğiniz gibi amacınıza ulaşabilirsiniz. Fenomen olabilir, markanızın tanınırlığını artırabilir ve istediğiniz gibi yolunuza devam edebilirsiniz.

Fenomen Olmak Basitleşecek

Son derece basit bir şekilde İnstagram üzerinde aktif olabilir ve dilediğiniz gibi amacınıza ulaşabilirsiniz. Örneğin burada pek çok farklı işletmenin ve markanın aktif olarak rol aldığını söylemeliyiz. Tüm beklentilerinizin karşılanacak olması kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha fazla boş yere zaman geçirmeyin ve hemen çalışmalara başlayın. Söylemeliyiz ki İnstagram üzerinde satış yapabilir ya da işletmenizi insanlara duyurabilirsiniz. Beklediğinizden fazlasını elde edebilecek olmanız size de iyi gelecektir. Artık telefondan, tabletten ve bilgisayardan ayrı ayrı uygulamalar ile istediğiniz gibi faaliyet gösterebilirsiniz. Daha fazla boş yere zaman geçirmeyin ve siz de video, fotoğraf ve hikaye paylaşmaya başlayın. Kesinlikle hedefinize ulaşacaksınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir